Po Ispanijos jaunimo rinktinės pažeminimo – V.Urbano žodžiai: Vyrams trūksta kovingumo

V.Urbonas apgailėstauja

Antradienį lietuviai turėjo kovoti su „Euro 2020“ čempionatui besiruošiančia Ispanijos futbolo vyrų rinktine, bet dėl tam tikrų priežasčių susitiko su jaunimo ekipa – gaila tačiau net ir prieš juos pasipriešinti nepavyko. Mūsų šalies futbolininkai gėdingu rezultatu 0:4 nusileido Ispanams ir namo grįžo nuleidę galvas.

„Nesitikėjau ir negalvojau, kad sulošime tokias prastas rungtynes. Visų pirma vyrai neturėjo psichologinio nusiteikimo ir noro, o aikštėje jie tiesiog vargo. Su tokiu nusiteikimu buvo sudėtinga priešintis techniškai ir greitai žaidžiančiai komandai. Tai stipriai jautėsi“, – tyliai, ramiai ir kone graudžiai po rungtynių kalbėjo Valdas Urbonas.

Ispanijos jaunuoliai savo pirmąjį įvartį į mūsų vartus pasiuntė jau 3-ąją rungtynių minutę, kai taikliu smūgiu pasižymėjo Hugo Guillomanas. Po kiek daugiau nei dvidešimties minučių antrąjį šūvį smeigė Brahimas Diazas ir pirmąjį rungtynių kėlinį Lietuvos rinktinė baigė pralaiminėdama rezultatu 0:2.

Po didžiosios pertraukos vaizdas nesikeitė. Jau 54-tą antrojo kėlinio minutę mūsų šalies futbolininkus nubaudė Juanas Miranda, o paskutinį tašką įvarčių fiestoje padėjo Javis Puado. Tiesa nuo dar graudesnio rezultato mūsų šalies rinktinę apsaugojo Tomas Švedkauskas, kuris sugebėjo atremti 11 metrų baudinį.

„Belieka pasveikinti varžovus. Analizavome, žiūrėjome, kaip dengti stipriąsias Ispanijos rinktinės puses, bet praktiškai to įgyvendinti nepavyko. Todėl ir yra toks skaudus mums rezultatas. Tie ankstyvi įvarčiai tapo negera tradicija. Daug kalbame apie tai, kad reikia gerinti rungtynių pradžią. Kai kuriais momentais pakrikome, atidarėme zonas, kuriomis ispanai puikiai naudojosi. Tas pirmasis pusvalandis buvo tikrai prastas. Toliau galėjome būti daugiau stebėtojai, bet lygiaverčių rungtynių sukurti nepavyko,“ – Sakė vyriausias Lietuvos rinktinės treneris.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts