Euro 2020: Šveicarai ir valai pelnė po įvartį

Pirmosios čempionato lygiosios

Antrose Europos futbolo čempionato A grupės rungtynėse užfiksuotos pirmosios pirmenybių lygiosios: Švaicarija ir Velsas sužaidė 1:1 (0:0).

Rungtynes abi ekipos pradėjo atsargiai. Per pirmąjį kėlinį Velsas sukūrė vienintelę progą pasižymėti, bet Kiefferio Moore'o smūgį atrėmė šveicarų vartininkas Yanas Sommeris. Vėliau pusprogės buvo jau kuriamos prie Danny Wardo ginamų Velso vartų, tačiau nei Harį Seferovičius, nei Fabianas Scharas jų įvarčiais nepavertė.

Antrajame kėlinyje veiksmo buvo kur kas daugiau. Jau 49-ąją minutę po kampinio galva į vartus kamuolį nukreipė Šveicarijos rinktinės puolėjas Breelis Embolo. Po jo pelnyto įvarčio valai padidino kamuolio kontrolę ir atsakė savo įvarčių 76-ąją susitikimo minutę, kuomet antrą savo progą pasižymėti mače gavęs K. Moore'as jau buvo preciziškai tikslus galva nukreipdamas kamuolį į apatinį Y. Sommerio ginamų vartų kampą.

Tiesa, švaicarai netruko pelnytį ir trečiąjį susitikimo įvartį, kuomet H. Seferovičių pakeitęs Mario gavranovičius pasižymėjo išsyk. Visgi VAR sistema užfiksavo nuošalę.

Po šių lygiųjų A grupėje pirmauja italai, vakar rezultatu 3:0 įveikę jauną Turkijos rinktinę.