Lengva ,,PSG“ pergalė Prancūzijoje

PSG pergalė Prancūzijoje

Prancūzijos ,,Ligue 1″ čempionate vėlų penktadienio vakarą buvo sužaistos 21-o turo varžybos tarp titulą ginančių ,,PSG“ ir ,,Montpellier“ komandų. Pasipriešinimo nesulaukę paryžiečiai namie iškovojo lengvą pergalę rezultatu 4-0 ir su naujuoju treneriu toliau tęsia pergalingą žygį nacionalinėse pirmenybėse.

Pirmasis rungtynių įvartis krito 34-ą minutę, kai po puikaus A. Di Maria perdavimo kamuolį į vartus pasiuntė jaunasis K.Mbappe. Antrasis įvartis krito po ilgosios pertraukos 60-ą minutę, kai pasižymėti pavyko brazilui Neymarui.

Praėjus vos minutei šeimininkams rezultatą patrigubino M.Icardi, o 63-ą rungtynių minutę ir vėl pasižymėjo K.Mbappe, nukreipdamas kamuolį į tuščius vartus bei įsirašydamas dublį į savo sąskaitą.

Po šios pergalės ,,PSG“ ekipa su 45 taškais užima pirmąją vietą lentelėje, o itin vangų žaidimą demonstravę ,,Montpellier“ futbolininkai su 28 taškais žengia vienuoliktoje vietoje.