Euro2020: Ispanų torsida talžė Slovakiją, pasiekė visų laikų EČ rezultatyvumo rekordą

Ispanija nepasigailėjo Slovakijos

Trečiadienio mače E grupėje savo jėgą pademonstravo Ispanija, rezultatu 5:0 (2:0) sutalžiusi Slovakiją ir žengusi į aštuntfinalį.

Rungtynių pradžia Ispanijai nieko gero nežadėjo, kadangi jau 12 minutę Koke uždirbto 11m baudinio nerealizavo Alvaro Morata, dar keletą progų iššvaistė kiti ispanų futbolininkai.

Įvarčių prakeiksmą nuo Ispanijos pečių nuėmė slovakų vartininkas Martinas Dubrovka, 32-ąją minutę įsimesdamas kamuolį į savo vartus bandant jį perkelti per skersinį. Maža to, jau per teisėjo pridėtą laiką pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje dar sykį M. Dubrovką nuginklavo Aymericas Llaporte.

Antrojo kėlinio įvykių eiga parodė, kad būtent pora praleistų įvarčių per paskutinį pirmosios rungtynių pusės trečdalį. 56-ąją minutę Jordi Albos žemą perdavimą iš kairiojo krašto techniškai tiksliu smūgiu į vartus pasiuntė Pablo Sarabia, o dar po 11 minučių pasižymėjo kątik po keitimo aikštėje pasirodęs ir A. Moratą pakeitęs Ferranas Torresas. Vyšnaite ant torto tapo dar vienas slovakų sau įsimuštas įvartis – 71-ąją minutę kamuolį nesėkmingai nuo vartų linijos į savo vartus nukreipė Jurajus Kucka.

5 įvarčius pelnę ispanai pasiekė šių pirmenybių rezultatyvumo rekordą bei pakartojo visų laikų Europos čempionatų geriausią vienos komandos pasiekimą puolime. Su 5 taškais Luiso Garcios auklėtiniai E grupės kovas baigė antri, į priekį praleidę tik švedus.