„Arsenal“ neįveikė mažumoje likusio „Atletico“, „Marseille“ žengė žingsnį finalo link

Europos lygos pusfinalių kovos į daug klausimų neatsakė. Pagrindinėse rungtynėse Londono „Arsenal“ sužaidė lygiosiomis 1:1 su Madrido „Atletico“.

„Atletico“ ekipa net nuo 10-osios minutės žaidė mažumoje. Sime Vrsaljko spėjo užsidirbti dvi geltonas korteles ir buvo priverstas palikti aikštę.

„Arsenal“ kiekybine persvara pasinaudojo tik 61-ąją minutę kai įmušė Alexandre Lacazette.

Vis dėlto 82-ąją minutę rezultatą išlygino Antoine Griezmannas, o „Atletico“ namo grįžta su įvarčiu svečiuose.

Kitose rungtynėse „Marseille“ ekipa 2:0 įveikė Zalcburgo „Red Bull“ ir žengė žingsnį finalo link.

Prancūzijos ekipą į priekį jau 15-ąją minutę išvedė Florianas Thauvinas. Rezultatą padvigubino Clintonas N‘Jie įmušęs 63-ąją minutę.

„Arsenal“ 1:1 „Atletico“
60‘ [1-0] A. Lacazette
81‘ [1-1] A. Griezmann