Futbolo turgaus gandai: Edenas Hazardas viliojamas „Real Madrid“, Garethas Bale’as „Manchester United“

Dar nesibaigus futbolo pasaulio čempionatui visų akys jau krypsta į mainus ir žaidėjų turgų. Dabar visų akiratyje buvo naujiena apie Cristiano Ronaldo išėjimą į „Juventus“ klubą, o Real Madrid komanda jau ieško pamainos puolėjui. Kol kas pagrindinis pretendentas pakeisti portugalą yra Edenas Hazardas kaip skelbia „Daily Mail“.

Už Belgijos rinktinės žaidėją Ispanijos klubas pasiruošęs sumokėti 150 milijonų svarų. Ar paliks žaidėjas „Chelsea“ klubą turėtume sužinoti jau artimiausiu laiku.

Ispanijos elitinis klubas taip pat bando prisivilioti brazilą Neymarą, šiuo metu vyksta pokalbiai su futbolininko tėvu.

Anglijos klubas „Manchester United“ bando prikalbinti velsietį Garetą Bale iš „Real Madrid“ komandos. Pats Jose Mourinho kalbino žaidėją ir pareiškė norą jį matyti savo komandoje. Prie perėjimo prisijungti gali ir futbolininko kalbos, kad praeitame sezone jam skyrė per mažai laiko žaisti.

Visgi pats žaidėjas laukia pokalbio su nauju savo komandos trenerio, kad sužinotu kokia rolė laukia jo dabartinėje komandoje.

Mančesterio ir Barselonos klubai taip pat kovoja dėl Williano Silvos (Chelsea) iš Brazilijos, pastaris klubas jau padidino savo pasiūlymą iš 50 milijonų į 53 milijonus svarų.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts