39-erių Ibrahimovičius planuoja sugrįžti į Švedijos rinktinę

Užsienio žiniasklaida praneša, kad Zlatanas Ibrahimovičius artimiausiu metu turėtų sugrįžti į Švedijos nacionalinę rinktinę. 39-erių puolėjas karjerą rinktinėje pabaigė po „Euro 2016“ metų čempionato, tačiau pranešama, kad futbolininkas yra įtrauktas į sudėtį kovo mėnesio rungtynėse prieš Gruziją, Kosovą ir Estiją.

Švedas šiame sezone demonstruoja, kad amžius nėra kliūtis ir būdamas 39-erių žaidžia puikų sezoną „AC Milan“ gretose ir yra pelnęs jau 14 lygos įvarčių. Zlatanas būdamas Švedijos rinktinėje iš viso sužaidė 112 rungtynių ir pelnė 62 įvarčius.

Vis tik, šiuo metu Ibrahimovičius yra patyręs traumą ir privalės praleisti UEFA Europos lygos rungtynes prieš savo buvusią ekipą „Manchester United“. Mačas tarp „Man Utd“ ir „AC Milan“ vyks kovo 11 d. Tuo tarpu Švedija kovo 25 d. namuose priims Gruzijos rinktinę, o po trijų dienų keliaus į Kosovą.

Jeigu viskas susiklostys pagal planą geriausias visų laikų Švedijos rinktinės žaidėjas ir buvęs kapitonas turėtų pasirodyti „Euro 2020“ čempionate, o 2022-iais Pasaulio čempionate Katare. Futbolininkui Pasaulio čempionate bus 41-eri.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts