Futbolo turgaus gandai: Paul Pogba viliojamas atgal į „Juventus“, „Barcelona“ taip pat užsimanė prancūzo, „Real Madrid“ kalba apie Neymarą

Prieš pasaulio futbolo čempionato finalą netyla gandai apie Prancūzijos rinktinės narį Paul Pogbą. Futbolininką nori matyti tiek Italijos klubas „Juventus“, tiek Ispanijos grandas „Barcelona“. Tuo tarpu po ne tokio sėkmingo pasaulio čempionato brazilas Neymaras ir toliau yra viliojamas į „Real Madrid“, kad užkimštu Cristiano Ronaldo paliktą tuštumą.

Paul Pogba į Italiją gali grįžti tuo atveju jei Miralemą Pjaničių parduos į kitą klubą skelbia „Tuttosport“ naujienos. Ispanijos klubas sulaukė netikėto žaidėjo agento pasiūlymo, dar labiau agento veiksmai nustebino „Manchester United“ komandos vadovus, kurie tikrai nesitikėjo tokių veiksmų.

Praeitame sezone kilo kalbos, kad prancūzas nėra patenkintas žaidimu Anglijoje po Jose Mourinho vadovavimu.

„Real Madrid“ ir toliau ieško kuo užpildyti portugalo išėjimą į kitą klubą, o vien Edeno Hazardo gali neužtekti. Šiuo atveju puikiausiai jiems tinka Neymaras kaip skelbia „COPE“.

Pats Madrido klubas pareiškė, kad jie yra įsitikinę, kad brazilas atvyks ir jie neieškos kitų žaidėjų.

Tuo tarpu raudonųjų velnių klubas stringa, ne tik Paulis Pogba nori palikti klubą, tačiau komandą jau paliko Daley Blind, kuris persikels į Olandijos "Ajax". Olandai noriai įsigijo šį žaidėją ir sumokėjo 14 milijonų svarų.

„Liverpool“ klubas taip pat nemiega ir pasirašė sutartį su šveicaru Xherdan Shaqiri, kuris paliks „Stoke City“ komandą ir prisijungs penkiems metams į naują klubą.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts