G.Wijnaldumas įsitikinęs, kad „Liverpool“ gali baigti sezoną be pralaimėjimų ir pakartoti „Arsenal“ fenomenalų pasiekimą

Georginio Wijnaldumas mano, kad „Liverpool" turi šansą sezoną Anglijos „Premier" lygoje pabaigti be pralaimėjimų.

Po aštuonių turų „Liverpool" situacija „Premier" lygoje yra pavydėtina – aštuonios iš tiek pat galimų pergalių. Sekmadienį kortas bandys sumaišyti „Manchester United" ekipa, tačiau ši pastaruoju metu didelio pavojaus nekelia.

Iki šiol modernioje „Premier" lygos eroje tik Londono „Arsenal" klubui buvo pavykę triumfuoti „Premier" lygoje nepralaimėjus nė vienų rungtynių – 2003-04 metų sezone „kanonieriai" per 38 turus iškovojo 34 pergales ir keturis kartus sužaidė lygiosiomis.

G. Wijnaldumas supranta, kokie tai ambicingi tikslai, tačiau mano, kad „Liverpool" yra pajėgus pakartoti tokį pasiekimą.

„Tai įmanoma", – pareiškė 28-erių žaidėjas.

„Niekas negali pasakyti, kaip mums susiklostys šis sezonas. Kai kuriuose momentuose jau sulaukėme sėkmės, bet labiausiai, žinoma, viskas priklauso nuo mūsų pačių darbo".

„Mes negalvojome apie faktą, kad „Arsenal" sezoną užbaigė be pralaimėjimų. Vienintelis mūsų tikslas yra atiduoti viską kiekvienose rungtynėse", – pridūrė olandas.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts