Geriausia planetos futbolininkė susižadėjo su komandos drauge

Net šešis kartus geriausia planetos futbolininke rinkta brazilė Marta Vieira da Silva, futbolo pasaulyje labiau žinoma tiesiog kaip Marta, paskelbė susižadėjusi su savo komandos drauge „Orlando Pride“ komandoje Toni Pressley.

34 metų futbolo legenda ir keleriais metais jaunesnė jos širdies draugė kartu jau seniai, o nuo 2017 metų jos abi gina „Orlando Pride“ spalvas.

Toni nėra labai ryški futbolo žvaigždė ir be klubinės karjeros anksčiau yra atstovavusi tik jaunimo rinktinei.

Tuo tarpu jos mylimoji Marta yra absoliuti rekordininkė tiek tarp vyrų, tiek tarp moterų, mušusi įvarčius net penkeriose planetos pirmenybėse. Iš viso 34 metų puolėjos iš Brazilijos sąskaitoje – 17 rezultatyvių atakų užbaigimų pasaulio moterų pirmenybių finaliniuose etapuose ginant gimtosios šalies garbę. Neįtikėtinas skaičius!

Beje, tai nebus pirmoji lesbiečių sutuoktinių pora „Pride“ gretose. 2019 metais aukso žiedus sumainė šio klubo vartininkė Ashlyn Harris ir gynėja Ali Krieger.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts