Čempionių lygos šešiolikfinalyje: „Gintros-Universiteto“ lygiosios namuose

Trečiadienio vakarą stipriausia Lietuvos moterų futbolo ekipa „Gintra-Universitetas“ stojo į kovą Čempionių lygos atkrintamosiose varžybose.

Lietuvos čempionės antrą kartą per klubo istoriją pateko į atkrintamąsias Čempionių lygos varžybas, o šešiolikfinalio etape jų laukia dvi akistatos su stipriausia Šveicarijos moterų ekipa – „Zurich“. Šį vakarą įvykusiose pirmosiose rungtynėse pergalės nepavyko iškovoti nė vienai ekipai – galutinis rezultatas 1:1.

Rungtynes aktyviau pradėjo svečių ekipa. Jų spaudimas davė vaisių – 18 minutę po puikios atakos, tiksliu smūgiu „Gintros“ vartininkei Gretai Kaselytei vilčių nepaliko varžovių puolėja Martina Moser. Visgi, po praleisto įvarčio šiaulietėms pavyko išlyginti žaidimą, o vos po penkių minučių rezultatą išlygino Zenatha Coleman.

Pirmąjame kėlinyje ir toliau vyko lygiavertė kova, o jau pačioje kėlinio pabaigoje iš pradžių šveicarės pataikė į skersinį, o vėliau jau „Gintros“ žaidėjos surengė pavojingą kontraataką, kurios nepavyko užbaigti smūgiu į vartus.

Po pirmojo kėlinio rezultatas Šiauliuose vykusiame mače buvo lygus 1:1.

Antrąjį kėlinį abi ekipos pradėjo labai aktyviai. Kėlinio pradžioje progą turėjo Z. Coleman, kuri nesugebėjo pasiekti kamuolio. 51-ąją minutę į „Gintros“ vartus vos nekrito kuriozinis įvartis, kai šalia vartų skriejęs kamuolys atsitrenkęs į vartininkės G. Kaselytės koją sugrįžo į aikštę, tačiau kamuolį pasiekusi „Zurich“ žaidėja buvo nuošalėje. Visgi, savo klaidą lietuvė ištaisė jau po poros minučių, kai puikiu šuoliu ištraukė į viršutinį vartų kampą varžovių smūgiuotą baudos smūgį.

67-ąją minutę į šiauliečių vartus buvo skirtas vienuolikos metrų baudinys. Visgi, M. Moser pelnyti antrojo įvarčio nepavyko – puolėjos smūgis skriejo virš vartų.

Per likusį mačo laiką galimybių pasižymėti turėjo abejų komandų futbolininkės, tačiau sėkmingai žaidė vartininkės ir galutinis rungtynių rezultatas nepakito – 1:1.