Nuostabus O.Giroud įvartis padovanojo „Chelsea“ pergalę Čempionų lygoje

Antradienio vėlų vakarą UEFA Čempionų lygos pirmosiose aštuntfinalio rungtynėse pergalę iškovojo Londono „Chelsea“ futbolininkai, kurie išvykos rungtynėse minimaliu rezultatu 1:0 palaužė Madrido „Atletico“ ekipą.

Rungtynės turėjo vykti Ispanijos sostinėje Madride, tačiau dėl koronaviruso pandemijos ir įstatymo draudžiančio Anglijos gyventojams patekti į šalį mačas buvo perkeltas į Bukareštą.

Rungtynes Ispanijos klubas pradėjo aktyviai. Jau 14-ąją minutę puikią progą pelnyti įvartį turėjo „Atletico“ ekipos saugas Thomasas Lemaras, kuris po Luiso Suarezo perdavimo nesugebėjo tiksliai nukreipti kamuolio į praktiškai tuščius vartus.

Vienintelis rungtynių įvartis pelnytas 68-ąją minutę, kai „Chelsea“ ekipos puolėjas Olivier Giroud meistriškai atliko smūgį per save ir pasiuntė kamuolį į vartų tinklą. „Aristokratai“ džiaugtis ilgai negalėjo. Teisėjas keletą minučių peržiūrinėjo VAR dėl galimos nuošalės. Išsiaiškinus, kad epizode nebuvo nuošalės teisėjas įskaitė įvartį, o „Chelsea“ šventė svarbią pergalę.

Atsakomasis mačas tarp Londono „Chelsea“ ir Madrido „Atletico“ vyks kovo 17 dieną. Rungtynės vyks „Stamford Bridge“ stadione.