Į aikštę žengęs K. De Bruyne atvedė belgus į antrąją pergalę iš eilės

Euro 2020 čempionate favoritų statusą patvirtino Belgijos rinktinė. Roberto Martinezo auklėtiniai 2:1 nugalėjo savo namų aikštėje rungtyniavusius Danijos futbolininkus ir iškovojo antrąją pergalę iš tiek pat galimų.

Rungtynes žaibišku įvarčiu pradėjo Danijos rinktinė. Jau antrąją mačo minutę Pierre-Emile Hojbregas atėmė kamuolį iš Belgijos futbolininkų ir atliko staigų perdavimą į baudos aikštelę įkertančiam Yussufiu Poulsenui, kuris puikiu smūgiu išvedė aikštės šeimininkus į priekį 1:0.

10-ąją mačo minutę rungtynės buvo sustabdytos, o atsistoję sirgaliai kartu su aikštėje esančiais žaidėjais plojo sveikstančiam Chrisitanui Eriksenui. Iš karto po to aikštelėje užsivedę danai aktyviai atakavo Belgijos rinktinės vartus, tačiau iki ilgosios pertraukos įvarčių pasiekti nebepavyko.

Po ilgosios pertraukos Belgijos rinktinėje į aikštę po keitimo buvo išleistas geriausias šio sezono „Premier“ lygos žaidėjas Kevinas De Bruyne. Belgas iš esmės pakeitė savo komandos žaidimo braižą ir jau 55-ąją minutę meistriškai baudos aikštelėje atliko perdavimą Thorganui Hazardui, kuris nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir išlygino rezultatą 1:1.

71-ąją minutę tas pats Kevinas De Bruyne sulaukė aikštėje taip pat po keitimo pasirodžiusio Edeno Hazardo perdavimo ir nuostabiu smūgiu dar kartą nuginklavo Kasperą Schmeichelį bei išvedė Belgijos rinktinę į priekį 2:1. Nors rungtynių pabaigoje danai užgulė Belgijos rinktinės vartus, vis tik antrojo įvarčio pasiekti nebepavyko.