Ispanijoje – keturi L.Messi pelnyti įvarčiai

Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse šeštadienį žaidžiamos ketverios 25-ojo turo rungtynės.

„Barcelona“ namuose pratęsė pergalių seriją iki keturių. Lionelio Messi vedami katalonai 4:0 pažemino „Eibar“ vienuolikę.

L. Messi Ispanijos pirmenybėse be įvarčių žygiavo ketverias rungtynes iš eilės, tačiau šioje akistatoje atsitiesė su kaupu – pelnė pirmus keturis komandos įvarčius.

14-ąją minutę argentinietis pasižymėjo po įspūdingo reido, o 37-ąją minutę jam puikų perdavimą išrašė Arturo Vidalis. „Hat-tricką“ į savo sąskaitą L. Messi įrašė nepraėjus nė 3 minutėms po antrojo įvarčio.

Antrajame kėlinyje progų turėjo tiek vieni, tiek kiti, tačiau katalonai buvo gerokai šaltakraujiškesni.

Savo įspūdingą pasirodymą „pokeriu“ užbaigė L. Messi, prie kurio keturių įvarčių rungtynių pabaigoje dar prisidėjo ir Arthuras.

„Barcelona“ bent laikinam grįžo į turnyrinės lentelės viršūnę. Madrido „Real“ savo rungtynes žais 22 val.