Istorinis Miuncheno „Bayern“ pasiekimas

„bayern" galia - sunkiai suvaldoma

Legendinis futbolo klubas iš Bavarijos sostinės pasiekė išties įspūdingą rezultatą.

Po vakarykštės 2:1 pergalės namuose atsakomajame UEFA Čempionų lygos susitikime prieš Romos „Lazio“ Hanso Dieterio Flicko auklėtiniai jau 19 kartą paeiliui žengė į Čempionų lygos ketvirtifnalio etapą. tai – istorinis pasiekimas, kokiu negali pasididžiuoti joks kita Europos futbolo milžinas.

Pirmąsias rungtynes dar vasario 23-iąją Romoje dabartiniai Italijos čempionai buvo pralaimėję 1:4, todėl „Bayern“ pergalė bendru rezultatu 6:2 atrodo daugiau nei įtikinančiai.

Vokietijos klubo jėgą įvertino ir „Lazio“ treneris Simone Inzaghi, labai gražiai atsiliepęs apie varžovus iš Miuncheno.

„Po pirmų rungtynių buvo rizika, kad žaidėjai „išsijungs“, bet jie to nepadarė. Sužaidėme garbingai ir galime didžiuotis keliu, kurį šiemet nuėjome europiniame fronte. Su kai kuriomis komandomis žaisti tiesiog neįmanoma ir „bayern“ yra viena tokių“, – spaudos konferencijoje varžovų pajėgumu ir savo auklėtinių kovingumu žavėjosi „Lazio“ vyriausiasis strategas.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts