J.Kloppas kritikavo „Man United“ žaidimo stilių ir VAR

Po lygiosiomis pasibaigusios dvikovos Mančesteryje sužavėtas varžovų žaidimu neliko „Liverpool" vairininkas Jurgenas Kloppas.

Sekmadienį vakare įvykusioje dvikovoje „Liverpool" tik 85-ąją minutę pasiekė lygiąsias prieš „Manchester United". Pranašumą gana ilgą laiką turėjusi „raudonųjų velnių" vienuolikė iki išlyginamojo įvarčio gausiomis pajėgomis dirbo gynyboje, kas būtent ir nuvylė J. Kloppą.

Jau prieš rungtynes, paskelbus startines sudėtis, buvo galima nuspėti, jog „Man Utd" prioritetas šiose rungtynėse bus gynyba.

„Per pastaruosius dvejus metus, kai atvykstame į „Old Trafford", viskas, ką daro „Man Utd" – tai ginasi. Tai nėra kritika jų atžvilgiu, tai tiesiog paprastas faktas", – po rungtynių sakė J. Kloppas, dar nė karto nepasiekęs pergalės Mančesterio tvirtovėje.

„Žinoma, mūsų pasirodymas taip pat nebuvo geriausias, tačiau ateityje būsime geresni, o dabar susitaikysime su tuo, ką gavome. Kiekvienas bando kažką statyti, tačiau tik viena komanda turi gintis, o kita – organizuoti žaidimą. Nejaučiu, kad šiandien būtume kažką laimėję. Tai tik vienas taškas, tačiau tai vis tiek geriau nei nulis", – tęsė vokietis.

Paklaustas apie Marcuso Rashfordo įvartį, kuris buvo įskaitytas pasitelktus ir VAR peržiūrą, J. Kloppas atsakė: „Manau, kad dauguma žmonių matė, jog tai buvo pražanga. Aš net neabejoju, kad ji buvo.

Jeigu neturėtume VAR sistemos, neabejoju, kad Atkinsonas būtų iškart sušvilpęs pražangą, tačiau, kai tokia galimybė yra, jis nusprendė tęsti žaidimą. Suprantu, kad jis galėjo nepamatyti pražangos, todėl ir leido tęsti ataką. Tačiau net neabejoju, jog jis būtų sušvilpęs pražangą, jeigu žinotų, kad epizodo nebus galima peržiūrėti VAR sistema."

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts