J.Kloppas nesureikšmina kalbų apie jau iškovotą „Premier“ lygos titulą

Fantastišką pasirodymą Lesteryje surengusi "Liverpool" komanda toliau didina atotrūkį nuo artimiausių persekiotojų Anglijos "Premier" lygoje.

Ketvirtadienį "raudonieji" išvykoje 4:0 sutriuškino savo artimiausią konkurentą "Leicester City" klubą. Po pergalės "Liverpool" pranašumas išaugo net iki 13 taškų.

Visgi, kaip po rungtynių spaudos konferencijoje kalbėjo Jurgenas Kloppas, "raudonųjų" stovykloje jokių minčių apie baigtą kovą dėl titulo dar nėra.

"Kalbant atvirai, nežinau, ar man dar kas gali rūpėti mažiau nei kalbos apie lenktynių pabaigą kovoje dėl titulo", – teigė strategas.

"Galiu pasakyti tiek, kad tai buvo puikios rungtynės. Jas užbaigėme galingai, o ir įvarčiai buvo puikūs. Tai, ką kalba kiti žmonės, mums yra neįdomu. Visa mūsų koncentracija yra sutelkta į sekančias rungtynes.

Manau, kad mums dar yra kur tobulėti, ypatingai kontroliuojant rungtynes ir ginantis, kaip pirmajame kėlinyje. Visgi komanda turi teisę pasidžiaugti šia neįtikėtina pergale. Nuo rytojaus vėl pradėsime dirbti savo darbą", – pridūrė J. Kloppas.

Kitas rungtynes "Liverpool" žais sekmadienį – į jų tvirtovę atvyks "Wolves" ekipa.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts