J. Valančiūnas žaidė nedaug, bet „Raptors“ sugrįžo į pergalių kelią (VIDEO)

Toronto „Raptors“ ekipa greitai reabilitavosi po pralaimėjimo prieš Oklahomos „Thunder“ ir išvykoje 93:86 susitvarkė su Orlando „Magic“.

„Raptors“ tai buvo 12-ą pergalė per paskutines 13 rungtynių.

Šiame susitikime Jonas Valančiūnas ant parketo praleido tik 19 minučių. Aukštaūgis šį laiką išnaudojo gerai ir spėjo pelnyti 9 taškus (4/6 dvit., 0/2 trit., 1/4 baud.), atkovoti 8 kamuolius ir atlikti 2 rezultatyvius perdavimus.

„Raptors“ ekipai kelią į pergalę nukalė kieta gynyba. Ketvirtą kėlinį Kanados ekipa laimėjo 25:10, o prie to daug prisidėjo beveik visą ketvirtą kėlinį žaidė „Raptors“ atsarginiai: Pascalis Siakamas, Delonas Wrightas, Lorenzo Brownas ir Lucasas Nogueira.

Tiesa, šiose rungtynėse nutrūko „Raptors“ ekipa nutraukė ilgiausią klubo seriją. Prieš tai Toronto komanda buvo pelniusi 100 taškų 23-oje rungtynėse iš eilės.

„Raptors“ gretose rezultatyviausiai žaidė Kyle‘as Lowry pelnęs 25 taškus, Serge‘as Ibaka pridėjo 13, Delonas Wrightas ir Normanas Powellas po 10.

„Magic“ gretose rezultatyviausias buvo Shelvinas Mackas pelnęs 17 taškų, Aaronas Gordonas pridėjo 16, Nikola Vučevičius 15, o Jonathnanas Isaacas 10.