Dėl koronaviruso nukeliamos „Žalgirio“ ir „Crvena Zveda“ rungtynės

Eurolyga paskelbė, kad 24-ojo turo rungtynės tarp „Žalgirio“ ir „Crvena Zvezda“ atidedamos. Mačas turėjo įvykti vasario 4 d., tačiau Serbijos krepšinio klubas šią savaitę užfiksavo keletą koronaviruso atvejų.

Serbijos klubas taip pat išplatino pranešimą, kad komandoje šiuo metu yra užfiksuoti net keturi COVID-19 atvejai, tačiau nėra nurodoma, kurie būtent žaidėjai užsikrėtė virusu. „Crvena Zvezda“ paskutinį kartą rungtyniavo vasario 1d., kur vietinėje lygoje susitiko su „Mega Soccerbet“ klubu.

Pagal galiojančius Eurolygos nuostatus dėl COVID-19 protrūkio, kiekvienas rungtynes galima perkelti ne daugiau nei tris kartus. Eurolyga derinsis su visais lygoje rungtyniaujančiais klubais ir bus ieškomas pats geriausiąsias variantas peržaisti rungtynes.

Ketvirtadienio susitikimą su Kauno „Žalgiriu“ būtų praleidęs ir vienas iš „Crvena Zvezda“ ekipos lyderių Johny O’Bryantas, kuris po konflikto su treneriu suspenduotas 10 dienų.

Tai jau ne pirmos 24-ojo turo atšauktos rungtynės. Ketvirtadienį neįvyks mačas tarp Tel Avivo „Maccabi“ ir Maskvos srities „Chimki“.

Jeigu niekas nepasikeis Kauno „Žalgiris“ į Eurolygos kovas turėtų sugrįžti vasario 18 d., kai išvykoje stos į kovą prieš Šarūno Jasikevičiau treniruojamą „Barcelona“.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts