J. Mourinho skaičiuoja paskutines dienas „Man Utd“ klube?

"Manchester United" komandai praėjęs savaitgalis nesusiklostė sėkmingai – Anglijos vicečempionai namuose nesugebėjo įveikti "Wolves" vienuolikės.

Po rungtynių šalies žiniasklaidoje ir klubo gerbėjų gretose vėl pasipylė spėlionės dėl Jose Mourinho ateities šiame klube. "Man Utd" iki rungtynių su "Wolves" buvo išsikapstęs iš duobės – turėjo pasiekęs tris pergales iš eilės.

Atrodė, kad komanda lyg ir atgauna pasitikėjimą savimi, tačiau po gana nesėkmingų rungtynių trenerio sprendimais suabejojo ir didžiausia klubo žvaigždė Paulis Pogba. Prancūzas interviu metu sakė, kad dėl pralaimėjimo buvo kalta taktika, mat "Man Utd" šiose rungtynėse nenorėjo atakuoti.

Kaip savo katalonų laikraščio "Sport" publikacijoje rašo Josepas Casanovas, tai ne pirmas kartas, kada J. Mourinho savo paties klube kuria dvi atskiras stovyklas – tie, kurie palaiko ir propaguoja jo futbolą ir tie, kurie yra prieš trenerio norą.

Pačios didžiausios problemos J. Mourinho kyla dėl pykčių su žiniasklaida – tokį patį karą spaudos atstovams portugalas buvo paskelbęs ir Ispanijos sostinėje, vadovaudamas Madrido "Real" komandai.

Pasak minėto žurnalisto, J. Mourinho era "Man Utd" klube artėja link pabaigos. Teigiama, kad klube tiek tarp vadovybės, tiek ir tarp pačių žaidėjų vyksta dramos dėl stratego sprendimų.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts