L.Matthausas paleido kritikos strėlių M.Ozilui

Buvusi vokiečių žvaigždė Lotharas Matthausas mano, kad Mesutas Ozilas savo karjerą rinktinėje gali baigti jau po šio pasaulio čempionato.

Pasak jo, Londono "Arsenal" saugas neidentifikuoja savęs su nacionaline ekipa ir apskritai nesupranta, kaip jaučiasi jos sirgaliai.

29-erių metų futbolininkas jau susilaukė kritikos lavinos po vokiečių pralaimėjo Meksikai, o Matthausas dabar tik dar paaštrino situaciją.

"Man dažnai atrodo, kad Ozilas su Vokietijos rinktinės marškinėliais jaučiasi nejaukiai, nėra laisvas ir beveik išvis nenori žaisti", – 1990 metų pasaulio čempionato laimėtojas rašė dienraštyje "Bild". "Nėra jokios širdies, jokio džiaugsmo, jokios aistros."

"Neatrodo neįmanoma, jog jis po pasaulio čempionato paliks nacionalinę komandą."

"Pastaruosius vienerius ar dvejus metus Ozilas žaidė daug prastesniame lygyje, kuris tikrai nepateisina Lowo jam suteikiamos garantuotos vietos aikštėje."

Prieš turnyrą Ozilas kartu su Ilkay'umi Gundoganu buvo patekęs į itin kontraversišką situaciją, kai nusifotografavo su Turkijos prezidentu Recepu Tayyipu Erdoganu, ir Matthausas mano, jog "Arsenal" saugas net nesupranta jos reikšės.

"Ozilas nesuprato, kodėl Vokietijoje apie jį tiek daug diskutuojama. Jis nesupranta, ko Vokietijos žmonės tikisi iš nacionalinės ekipos žaidėjo, bei to, kad po klaidos su nuotrauka su Erdoganu būtų buvę teisinga pademonstruoti ištikimybę Vokietijai ir atsiverti sirgaliams", – tęsė Matthausas.

Saugo apatija aikštėje dažnai nusivilia ir Londono "Arsenal" aistruoliai, tačiau jis vis tiek išlieka viena didžiausių tiek šio klubo, tiek Vokietijos rinktinės žvaigždžių.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts