Lažybos. Statymai. Paprastai. Eksperto interviu (VIDEO)

Iš lažybų pragyventi sunku, tačiau įmanoma. Savo sukaupta patirtimi pasidalino vienas sėkmingiausių Lietuvos sporto analitikų Deividas Snapkauskas, kuris internete geriau žinomas VicenteR slapyvardžiu.

Specialistas taip pat dirba vaikų futbolo treneriu bei yra pagrindinis Lošėjų asociacijos iniciatorius ir steigėjas.

Pristatome pirmąją interviu dalį, kurioje D.Snapkauskas atsakė į futbolo gerbėjų klausimus apie pasiūlymus dirbti bukmekeriu, Lietuvos futbolo piramidę, prasilošius asmenis (lažybos internetu) ir pateikė du svarbiausius patarimus, kurie padės bent kurį laiką išlaikyti teigiamą balansą.

"Lažybų bendrovės man gali pasiūlyti nedidelį atlyginimą ir darbą naktimis, tuo tarpu kai aš per vieną sėkmingą mėnesį galiu uždirbti tiek, kiek jos man sumokėtų per visus metus. Taip pat ir turiu daug laisvo laiko", – sakė sporto analitikas.

VicenteR – ilgametis STATYMAI.com bendruomenės ekspertas, kuris jau ne vienerius metus sėkmingai gyvena iš sporto lažybų. VicenteR taip pat yra ir jaunųjų futbolininkų treneris.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts