Lietuvoje startuoja pasaulio salės futbolo čempionatas

Čempionato Lietuvoje logotipas

Šiandien trijuose didžiausiuose Lietuvos miestuose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje startuoja pasaulio salės futbolo čempionatas. Iš viso jame varžysis 24 komandos, suskirstytos po 4 į 6 grupes. Čempionato startas – šiandien, rugsėjo 12-tą dieną, o finišas – spalio 3-ąją.

Tarp jų bus ir Lietuvos salės futbolo rinktinė, rungtyniausianti šeimininkų teisėmis. Nors ukrainiečio Jevgenijaus Ryvkino treniruojami lietuviai ir nebus tarp čempionato favoritų, jų dalyvavimas tokio rango pirmenybėse neabejotinai trauks Lietuvos sporto mėgėjų dėmesį.

Lietuva rungtyniaus A grupėje kartu su Venesuela, Kazachstanu ir Kosta Rika, o tolimesnis likimas priklausys nuo rezultatų. Į atkrintamąsias pateks po 2 geriausias kiekvienos grupės komandos bei 4 iš 6, savo grupėse užėmusių trečias vietas.

Pirmasis lietuvių varžovas bus Venesuela, su kuria Kauno „Žalgirio“ arenoje teks grumtis jau šį vakarą, 20:00 val. Rugsėjo 15-tą dieną laukia susitikimas su Kazachstanu, kurį praėjusį savaitgalį pavyko įveikti draugiškame mače, o dar po trijų dienų grupės kovos bus užbaigtos maču su geriausiais Kosta Rikos salės futboloninkais.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts