Lietuvos futbolo ateitis patikėta vokiečiui

Naujai išrinktas LFF techninis direktorius Reinholdas Breu

Antradienį vykusiame paskutiniame šiais metais Lietuvos futbolo federacijos Vykdomojo komiteto posėdyje išrinktas naujas šalies futbolo techninis direktorius. Juo tapo buvęs futbolininkas, o dabar futbolo funkcionierius iš Vokietijos Reinholdas Breu.

Poste jis pakeis iki šiols šias pareigas ėjusį specialistą iš Belgijos Patricką de Wilde, su kuriuo buvo išsiskirta šių metų rugsėjį abiejų šalių susitarimu.

R. Breu anksčiau yra vadovavęs Liuksemburgo futbolui ir daręs tai pakankamai sėkmingai. Per 51 metų vokiečio darbo dešimtmetį šioje šalyje Liuksemburgas buvo pasiekęs net 82-ąją FIFA reitingo vietą. Liuksemburge R. Breu dirbo nuo 2011 iki 2021 metų.

„Naujasis techninis direktorius jau lankėsi ir Lietuvoje, kur jam buvo pristatyta P. De Wilde parengta techninė strategija ir nuveikti darbai, taip pat turėjome detalių diskusijų apie jo darbo principus ir viziją. R. Breu pasiekė gerų rezultatų Liuksemburge, kur dirbo dešimt metų, tad tikimės, kad visas savo žinias ir patirtį galės pritaikyti ir Lietuvoje”, – mano LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius.

Specialistas iš Vokietijos turėtų atvykti 2022 metų sausį. Būtent tuomet jis ir pradės eiti savo pareigas Lietuvoje.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts