Lietuvos rinktinė baigė savo pasirodymą pasaulio salės futbolo čempionate

Lietuva baigė savo pasirodymą salės futbolo čempionate

Šeštadienio vakarą Lietuvos salės futbolo rinktinė patyrė dar vieną nesėkmę bei baigė savo pasirodymą FIFA pasaulio „futsal“ čempionate. Mūsų šalies komanda lemiamoje kovoje dėl trečiosios A grupės vietos rezultatu 2:6 pripažino Kosta Rikos pranašumą.

Rungtynes geriau pradėjo ir pirmąjį įvartį įmušė mūsų šalies ekipa, tačiau po to vaizdas ėmė kardinaliai keistis. Lietuvos rinktinei lemiama tapo 19-oji pirmojo kėlinio minute, kuomet mūsiškiai leido varžovams įmušti du įvarčius iš eilės ir perimti iniciatyvą  į savo rankas, o rezultatas tapo – 2:1.

Antrajame kėlinyje vaizdas tik blogėjo. Lietuviai dažnai klydo ir strigo puolime, o tuo tarpu Kosta Rikos nacionalinė komanda pasižymėjo 29-ą, 32-ą, 34-ą ir net 40-ą minutėmis. Po apmaudaus antrojo kėlinio fiasko – švieslentėje degė skaičiai 2:6, o mūsų šalies futbolininkai liūdnais veidais baigė savo pasirodymą čempionate.

Abu varžybų įvarčius nacionalinei komandai pelnė Genaras Semsonikas ir Justinas Zagurskas. Taip pat primename, kad lietuviai čempionatą pradėjo apmaudžiu pralaimėjimu 1:2 prieš Venesuelą bei 0:3 nusileido Kazachstanui. Tuo tarpų Kosta Rikos rinktinė 1:6 pralaimėjo Kazachstanui bei rezultatu 0:1 nusileido Venesuelai.