„Man City“ ir „Real“ su trenksmu žengė į kitą Čempionų lygos etapą

Antradienį sužaistos dvejos UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio rungtynės. Užtikrintą pergalę iškovojo „Manchester City“ futbolininkai, kurie 2:0 nugalėjo Manchengladbacho „Borussia“ futbolininkus ir bendru rezultatu 4:0 žengė į čempionato ketvirtfinalį.

Atsakomosios rungtynės, kaip ir pirmoji šių ekipų akistata įvyko neutralioje aikštėje – Budapešte.

Abi komandos rungtynių pradžioje parodė, kad į Vengriją atvyko tik pergalės. 7-ąją minutę Ph.Fodenas nepataikydamas į kamuolį neišnaudojo puikios progos išvesti Anglijos klubą į priekį. Rungtynėse prabėgus vos dviem minutėms į priekį pasileido „Borussia“ ekipos puolėjas B.Embolo, tačiau jo smūgiuotą kamuolį atrėmė Edersonas.

Neilgai trukus „Manchester City“ išsiveržė į priekį, kai 12-ąją rungtynių minutę K.De Bryne įspūdingu smūgiu pasiuntė kamuolį į vartų tinklą. Dar po 6 minučių greitos atakos metu I.Gundoganas sulaukė Ph.Fodeno perdavimo ir nuginkluodamas vartininką pasiuntė kamuolį į vartus, o rezultatas tapo 2:0.

Kitose rungtynėse pergalę iškovojo Madrido „Real“ futbolininkai, kurie namuose 3:1 palaužė „Atalanta“ futbolininkus ir bendru rezultatu 4:1 taip pat žengė į kitą turnyro etapą.

34-ąją minutę Luka Modričius privertė suklysti varžovų gynėją ir atliko perdavimą Karimui Benzema, kuris tiksliu smūgiu pasiuntė kamuolį į vartus bei išvedė šeimininkus į priekį 1:0. Antrasis įvartis krito tik antrajame kėlinyje, kai 60-ąją minutę 11 metrų baudinį tiksliai realizavo komandos kapitonas Sergio Ramosas.

Po dviejų praleistų įvarčių „Atalanta“ futbolininkai pasileido į priekį ir nuolatos atakavo Thibauto Courtoiso saugomus vartus. Svečiams įvartį pasiekti pavyko 83-ąją minutę po nuostabaus Luiso Murielio baudos smūgio.

Nors „Atalanta“ futbolininkai dar buvo atgaivinę rungtynių intrigą, tačiau ji truko vos vieną minutę. 84-ąją minutę kamuolį į „Atalanta“ vartus pasiuntė Marco Asensio ir rungtynių rezultatas tapo 3:1.