„Man United“ tikisi savo gretas sustiprinti J.Maddisonu

Savojo žaidimo šį sezoną kol kas nerandanti „Manchester United" ekipa per artėjančius žiemos bei vasaros žaidėjų perėjimų langus tikisi gerokai sustiprinti savo sudėtį.

„Manchester Evening News" žurnalistas Samuelis Luckhurstas skelbia, kad „raudonieji velniai" per ateinančius du transferų langus tikisi įsigyti bent keturis naujus futbolininkus, o pagrindinis taikinys bus "Leicester City" gretose žibantis Jamesas Maddisonas.

Pranešama, kad „Man Utd" optimistiškai verina savo galimybes įsigyti 22-ejų metų futbolininką, kuris vaikystėje palaikė būtent „raudonųjų velnių" ekipą.

J. Maddisoną savo gretose nori matyti ir Mančesterio ekipos strategas Ole Gunnaras Solskjaeras, kuris atidžiai stebi ir kito „Leicester City" žaidėjo Beno Chilwello situaciją.

„Lapių" gretose J. Maddisonas šį sezoną sužaidė 9 rungtynes bei jau spėjo pelnyti 3 įvarčius ir atlikti 2 rezultatyvius perdavimus.

Anglo sutartis su „Leicester City" galioja iki 2023 metų vasaros.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts