„Carabao“ taurė: „Man Utd“ teko pripažinti „Man City“ pranašumą

Manchester city

„Manchester United“ futbolininkai baigė pasirodymą „Carabao“ taurės čempionate.

O. G. Solkjaero auklėtiniai, namuose 0:2 nusileido P. Guardiolos treniruojamai „Manchester City“ ekipai.

Pirmąjį rungtynių įvartį 50-ąją minutę pelnė J. Stonesas, kuris po P. Fodeno perdavimo tiksliai nukreipė kamuolį į vartus.

Rezultatą padvigubino Fernandinho, kuris 83-ąją rungtynių minutę įspūdingu smūgiu pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

Nors po praleistų įvarčių „United“ surengė kelias pavojingas atakas, tačiau įvarčio pasiekti nepavyko.

Svečiai rungtynių metu kamuolį kontroliavo net 61 proc. viso rungtynių laiko.

Po šios pergalės „Manchester City“ žengia į Anglijos lygos taurės finalą, kur susitiks su Jose Mourinho vadovaujama Londono „Tottenham“ ekipa.

Finalo rungtynės numatomos balandžio mėnesį „Wembley“ stadione.