Ronaldo įvartis per pridėtą laiką išgelbėjo „Man Utd“ nuo pralaimėjimo

Antradienio vėlų vakarą Bergame įvyko UEFA Čempionų lygos ketvirtojo turo rungtynės. F grupėje rungtyniaujanti „Manchester United“ ekipa tik po dramatiškos kovos sugebėjo iškovoti tašką rungtynėse su „Atalanta“. Mačas baigėsi lygiosiomis 2:2.

Nors mačo favoritai buvo laikomi „Raudonieji velniai“, tačiau jau 12-ąją minutę buvo priversti vytis varžovus, kai Josipas Iličičius pasiuntė kamuolį į Davido de Gea saugomus vartus. Pirmajame kėlinyje „Atalanta“ savo pranašumą galėjo ir padvigubinti, tačiau per pridėtą laiką greitos „Manchester United“ atakos smaigalyje atsidūręs Cristiano Ronaldo išlygino rezultatą.

Po pertraukos sugrįžę „Atalanta“ futbolininką antrąjį kėlinį taip pat pradėjo sėkmingiau ir jau 56-ąją minutę dar sykį išsiveržė į priekį. Šį kartą įvarčio autoriumi tapo Duvanas Zapata, kuris sulaukęs puikaus perdavimo puikiu smūgiu pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

„Atalanta“ praktiškai visą likusį rungtynių laiką buvo priekyje. Vis tik, galutinį žodį rungtynėse tarė nesenstantis Cristiano Ronaldo, kuris pirmąją pridėto laiko minutę pasakišku smūgiu nukreipė kamuolį į vartus ir padėjo „Manchester United“ ekipai išplėšti tašką rungtynėse.