Maradonos klajonės nesibaigia: nuo darbo Baltarusijoje iki treniravimo Meksikoje

Diego Maradona Baltarusijoje neužsibuvo – Argentinos futbolo legenda palieka Bresto "Dinamo", kuriame nuo vasaros buvo tapęs klubo pirmininku.

Pranešama, kad D. Maradona vėl grįžta prie trenerio darbo – dirbs "Dorados de Sinaloa" komandoje, rungtyniaujančioje antroje pagal pajėgumą Meksikos lygoje.

D. Maradona jau išvyko į Meksiką ir jau šį sekmadienį bus oficialiai pristatytas kaip naujasis komandos treneris.

"Marca" nurodo, kad jeigu D. Maradonai pavyks parodyti gerus rezultatus su "Dorados de Sninaloa", yra tikimybės, kad jis perims "Xolos de Tijuana" ekipos vairą, rungtyniaujančios stipriausioje Meksikos lygoje. Abu klubus valdo vienas ir tas pats savininkas.

Įdomu tai, kad "Dorados de Sinaloa" buvo paskutinis klubus, kuriame rungtyniavo dabar treneriu dirbantis Pepas Guardiola.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts
Skaityti daugiau

K. Mbappe nežais Čempionų lygos ketvirtfinalį

Paryžiaus „Saint-Germain“ ekipos lyderis K. Mbappe praleis Čempionų lygos ketvirtfinalio rungtynes. Vienas iš komandos lyderių čiurnos traumą patyrė Prancūzijos taurės finalo rungtynėse prieš „Saint-Etienne“ klubą. Anot klubo,…