Marijampolės „Sūduva“ įsigijo Japonijos futbolo superžvaigždę

Keisuke Honda

Lietuvos futbolo pasaulį antradienio popietę sudrebino reto sensacingumo naujiena. Marijampolės „Sūduva“ pristatė savo naujoką iš Japonijos 35 metų Keisukę Hondą. Sutartis su puolėju sudaryta iki šių metų gruodžio 31d.

Šis atakuojantis saugas iš Tekančios saulės šalies yra neabejotinai garsiausias visų laikų A Lygos legionierius. Japonas yra žaidęs trijuose pasaulio čempionatuose su savo šalies apranga ir buvo vienas rinktinės lyderių. Maža to, jis turi daugybę UEFA Čempionų lygos patirties.

2010-2013 metais K. Honda buvo Deivido Šembero komandos draugu Maskvos CSKA ekipoje, o 2014-2017 metais atstovavo Milano „AC Milan“.

Su Japonijos rinktine jis dalyvavo 2010, 2014 ir 2018 pasaulio pirmenybėse. Kiekvienose iš jų japonas pelnė bent po įvartį ir pasižymėjo bent vienu rezultatyviu perdavimu. Apskritai, šis futbolininkas yra daugiausia per istoriją pasaulio čempionatuose pelnęs įvarčių futbolininkas tarp Azijos žemyno atstovų.

„Yra dvi priežastys, kodėl čia atvykstu. Pirma, sezonas baigsis iki metų pabaigos, o aš norėjau trumpo iššūkio. Antras dalykas, klubas turi galimybe tapti čempionu, kaip ir „Nefči“ klubas Azerbaidžane. Noriu padėti klubui tapti čempionu, tai nebus lengva, aš žinau, čia yra geras varžovas. Esu čia, kad tapčiau čempionu šį sezoną. Esu žaidėjas, kuris dalyvauja atakose, jei turiu šansą – mušu į vartus, atlieku rezultatyvius perdavimus. Darysiu viską, ką galėsiu, kad komanda taptų čempione“, – žodžių į vatą nevyniojo japonas.

Be sportininko talento, šis sportininkas yra ir puikus poliglotas, šnekantis mažiausiai šešiomis kalbomis.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts