Paaiškėjo visos Euro 2020 aštunfinalio poros

Trečiadienį baigėsi UEFA Euro 2020 futbolo čempionato grupių etapas, po kurio paaiškėjo ir visos aštuntfinalio poros. Į kitą etapą iš kiekvienos grupės pateko po pirmąsias dvi vietas užėmusias rinktines bei keturios geriausios trečiąsias vietas užėmusios ekipos.

Geriausiomis trečiąsias vietas užėmusiomis komandomis tapo: Portugalija, Čekija, Šveicarija ir Ukraina. Deja, bet už aštuntfinalio borto liko taip pat trečiąsias vietas užėmusios Suomijos ir Slovakijos nacionalinės rinktinės.

Sekančiame etape kasdien bus žaidžiama po du susitikimus. Pirmos aštuntfinalio rungtynės vyks birželio 26 dieną tarp Velso ir Danijos nacionalinių rinktinių bei tą pačią dieną vėlai vakare laukia Italijos ir Austrijos futbolininkų akistata.

Birželio 27 dieną į kovą dėl išlikimo prisijungs Nyderlandų ir Čekijos futbolininkai, o kiek vėliau laukia tikras futbolo spektaklis – Belgijos ir Portugalijos akistata. 28 dieną taip pat susitiks pasaulio vicečempionai kroatai, kurie savo jėgas išmėgins prieš įsibėgėjusią Ispanijos rinktinę. Na, aštuntfinalį užbaigs Anglijos ir Vokietijos bei Švedijos ir Ukrainos futbolininkų akistata.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts