Šeši Maltos žaidėjai susilaukė griežtų UEFA nuobaudų dėl sutartų rungtynių

UEFA paskelbė skyrusi griežtas nuobaudas šešiems Maltos jaunimo iki 21-erių metų rinktinės žaidėjams, iš kurių du už neleistinus veiksmus siekiant pasiekti norimą rungtynių rezultatą gavo maksimalias nuobaudas.

Įtarimą UEFA sukėlė Europos jaunimo čempionato atrankos mačai su Juodkalnijos ir Čekijos rinktinėmis. Po atlikto tyrimo paaiškėjo, kad apie neleistinus veiksmus žinojo bent šeši žaidėjai, iš kurių du užsiėmė rungtynių rezultato klastojimu, o už tai jiems buvo skirtos sankcijos.

Du Maltos atstovai gavo maksimalią įmanomą nuobaudą: diskvalifikaciją iš futbolo turnyrų iki gyvenimo pabaigos. Tokios diskvalifikacijos buvo skirtos Emanueliui Briffa ir Kyle‘ui Cesare‘ui. Jie buvo nubausti už „neleistinus veiksmus, kuriais siekė neteisėtais būdais įtakoti rungtynių rezultatą, kad pasiektų naudos sau, ar kitiems asmenims“.

Dar keturi žaidėjai buvo nubausti už tai, kad žinodami, jog šie asmenys atliko nelegalius veiksmus, apie tai neinformavo UEFA ar už tai atsakingų komandos atstovų. Tiesa, neradus įrodymų, kad šie žaidėjai pasipelnė iš šios situacijos, jiems buvo skirtos mažesnės nuobaudos.

Samiras Arabas be futbolo praleis 2 metus, Ryanas Camenzuli negalės žaisti pusantrų metų, o Luke‘as Montebello ir Llywelynas Cremona diskvalifikuoti metams.

Iš septynių tirtų žaidėjų, vienintelis Matthew Cremona įrodė, kad nebuvo niekuo susijęs su sutartomis rungtynėmis ir taip išvengėdiskvalifikacijos.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts