„Premier“ lygos žvaigždės nepaisė visuomeninių draudimų

premier league

Jungtinėje Karalystėje, kaip ir Lietuvoje bei daugelyje kitų pasaulio šalių, siaučia pavojingasis Covid-19 virusas, nusinešęs jau 75 tūkstančius gyvybių šioje šalyje. Be to, gruodį buvo pranešta, kad būtent šiame regione virusas mutavo ir mokslininkai įspėjo apie VUI202012/01 atmainą, kuri yra dar labiau užkrečiama.

JK neveikia daugelis įstaigų, pramogų ir susibūrimo vietos, žmonėms draudžiama būriuotis, o už taisyklių pažeidimus gresia daugiatūkstantinės baudos.

Vis dėlto „Tottenham Hostspur“ žaidėjų trio Erikui Lamelai, Giovani Lo Celso ir Sergio Reguilonui daugeliui žmonių šventes su artimaisiais atėmę draudimai buvo nė motais – minėti futbolininkai buvo užfiksuoti linksmai švenčiantys Kalėdas viename vakarėlyje.

Kartu su jais buvo ir „West Ham United“ atstovaujantis Manuelis Lanzini.

„West Ham United“ pranešė, kad „griežtai priminė savo žaidėjui apie jo prievoles ir atsakomybes klube“. Tuo tarpu „Tottenham Hostpur“ trejetui gresia kiek rimtesnės klubo vidaus sankcijos, praneša britų žiniasklaida.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts