Pamatykite: D. Simeonės emocijos ir „vyriškas gestas” savo sirgaliams (VIDEO)

Diego Simeone visada išsiskyrė savo emocionalumu – išimtis nebuvo padaryta ir rungtynėse su Turino "Juventus" komanda.

Madrido "Atletico" namuose po atkaklios kovos rezultatu 2:0 įveikė vieną iš turnyro favoričių "Juventus". Į pergalę "rojiblancos" vedė netikėtas duetas – abu įvarčius įmušė vidurio gynėjų pora: Diego Godinas ir Jose Gimenezas.

D. Simeone po J. Gimenezo tikslaus smūgio atsisukęs į tribūnas parodė sirgaliams, kad jo komanda turi kai ką savo kelnėse.

"Įvarčio šventimas? Aš tai dariau dar būdamas žaidėju "Lazio" ir "Bologna" mače, padariau tą ir dabar norėdamas parodyti fanams, kad turime cojones (kiaušus – red.). Tai nebuvo skirta varžovams, tai buvo žinutė mūsų sirgaliams", – teigė D. Simeone.

"Tai nėra pats gražiausias gestas, turiu tai pripažinti, tačiau tuomet jaučiau, kad tai turiu padaryti. Tai buvo labai sunkios rungtynės, mes daug ir sunkiai dirbome. Tas pats Diego Costa atidavė visa save, nors nebuvo pasiruošęs šimtų procentų. Aš tik parodžiau tai, ką tuo metu jaučiau.

Aš atsiprašau, jeigu kažką įžeidžiau, tačiau tą įvartį tikrai švenčiau iš visos savo širdies", – kalbėjo charizmatiškasis strategas.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts