Pamatykite: vėl „Milan“ marškinėlius apsivilkęs Z.Ibrahimovičius pelnė įvartį Italijoje

Šeštadienį startavo 19-asis „Serie A“ turas.

Pergalę išvykoje šventė „AC Milan“ futbolininkai, kurie rezultatu 2:0 palaužė „Cagliari“ ekipą.

Abu įvarčiai krito antroje mačo dalyje, o svečius į priekį 46-ąją minutę išvedė Rafaelis Leao.

Milano ekipos pergalę 64-ąją minutę įtvirtino visai neseniai į Italiją sugrįžęs Zlatanas Ibrahimovičius.

„AC Milan“ ekipai tai buvo pirmoji pergalė po trijų nelaimėtų susitikimų „Serie A“ pirmenybėse.

Kitose rungtynėse jau dešimtąją pergalę iš eilės iškovojo „Lazio“ ekipa, kuri namuose 1:0 įveikė „Napoli“ futbolininkus.

Vienintelis susitikimo įvartis krito 82-ąją minutę, kuomet iš varžovų vartininko kamuolį perėmęs Ciro Immobile pasiuntė jį į vartų tinklą.