Fantastiškoje D. Mitchello ir R. Westbrooko dvikovoje – „Jazz“ pergalė ir bilietas į kitą etapą

Pirmajame Vakarų konferencijos atkrintamųjų raunde Jutos Jazz“ ekipa 96:91 palaužė Oklahomos „Thunder“ krepšininkus ir serijoje iki keturių pergalių triumfavo 4-2.

„Jazz“ ekipa antrajame etape susitiks su Hjustono „Rockets“, kuri 4-1 įveikė Minesotos „Timberwolves“.

Šiose rungtynėse sunkiai sustabdomas buvo Jutos „Jazz“ ekipos naujokas Donovanas Mitchellas. Jutos ekipos lyderis pelnė 38 taškus (9/18 dvit., 5/8 trit., 5/5 baud.), jis taip pat atkovojo 4 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

38 pelnyti naujoko taškai atkrintamosiose yra geriausias pasirodymas per pastaruosius 31-erius metus.

Ne ką prasčiau pasirodė ir Russellas Westbrookas, kuris sugebėjo pelnyti net 46 taškus (11/24 dvit., 7/19 trit., 3/6 baud.), atkovoti 10 kamuolių ir atlikti 5 rezultatyvius perdavimus.

R. Westbrookui itin trūko kitų komandos žvaigždžių pagalbos. Carmelo Anthony pataikė 3/7 metimus ir pelnė 7 taškus, kai Paulas George‘as pataikė vos 2/16 metimus ir pelnė vos 5 taškus.

„Jazz“ ekipos pergalė kiek apkarto dėl Ricky Rubio traumos. Įžaidėjas žaidė vos 7 minutes, patempė sausgyslę ir po ilgosios pertraukos aikštėje nebepasirodė.

„Jazz“ ekipoje rezultatyviausias buvo D. Mitchellas su 38 taškais, Derrickas Favorsas pridėjo 13 (8 atk. kam.), Joe Inglesas ir Rudy Gobertas (13 atk. kam.) po 12.

„Thunder“ ekipoje R. Westbrookas pelnė 36 taškus, Stevenas Adamsas 19 (15 atk. kam.).