Pasaulio čempionato atranką lietuviai pradėjo pralaimėjimu šveicarams

Po patirto skaudaus pralaimėjimo Kosovo rinktinei, Lietuvos futbolininkai pradėjo kovas pasaulio čempionato atrankoje, kur susitiko su vieną pergalę jau turinčia Šveicarijos rinktine. Valdo Urbano auklėtiniai išvykos rungtynėse patyrė pralaimėjimą 0:1.

Rungtynės prasidėjo kurioziškai. Mačo startas buvo numatytas 21.45 val., tačiau teisėjas buvo priverstas atidėti rungtynių pradžią. Pagrindinė to priežastis buvo todėl, kad pastatyti vartai buvo keletą centimetrų per aukšti, todėl juos teko išmontuoti ir pakeisti kitais. Negana to, grojant Lietuvos himną užstrigo garso įrašas.

Prasidėjus rungtynėms Lietuvos rinktinės gynėjai neišvengė klaidų. Kamuolį lietuvių baudos aikštelėje perėmę šveicarai iš karto atliko smūgį į Tomo Švedkausko saugomus vartus ir rezultatas tapo 1:0. Įvarčio autoriumi tapo Xherdanas Shaqiri.

Šveicarai po pelnyto įvarčio apsukų nestabdė ir toliau atakavo lietuvių vartus. Jau 34-ąją minutę lietuviai dar kartą suklydo, tačiau greitos atakos metu Hario Seferovičiaus smūgiuotas kamuolys tikslo nepasiekė. Dar kartą šveicarai puikią progą padvigubinti rezultatą turėjo 72-ąją minutę, tačiau puikiai vartuose puikiai sužaidė Lietuvos rinktinės vartininkas Tomas Švedkauskas.

Sekančias rungtynes lietuviai žais kovo 31 dieną prieš Italijos rinktinę.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts