„Premier“ lygoje žadama įvesti užsieniečių limitą

Anglijos "Premier" lyga netolimoje ateityje gali susidurti su rimtais iššūkiais – "Brexit" žada apriboti komandoje esančių užsieniečių skaičių.

Jungtinių Karalysčių pasitraukimas iš Europos Sąjungos stipriai artėja prie pabaigos, todėl "Premier" lygos bei žemesnių futbolo divizionų klubai su nerimu laukia šios sutarties užbaigimo.

"The Times" skelbia, kad su "Brexit" ateitų ir "Premier" lygos krachas, mat žadama vietoj neriboto užsieniečių skaičiaus sumažinti iki 12.

Šioje stadijoje vos septyni "Premier" lygos klubai įtilptų į "Brexit" rėmus – likusios 13 komandų turi daugiau nei 12 užsieniečių. Visi klubai, kurie Europoje atstovauja Anglijai, kol kas nepatenka į tą septintuką.

Iškart "Brexit" tokių priemonių imtis nesiruošia, tačiau kelių metų bėgyje norima tai sutvarkyti.

Užsieniečių limitas gali stipriai pridaryti žalos visam Anglijos futbolui. "Premier" lyga dabar dėl savo konkurencingumo yra žiūrimiausia lyga pasaulyje, tačiau panašūs limitai gali pakenkti lygos įvaizdžiui ar sumenkinti tų pačių komandų pajėgumą.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts