Portugalija pirmą kartą istorijoje triumfavo pasaulio salės futbolo čempionate

Sekmadienio vakarą Kaune pasibaigė pasaulio salės futbolo čempionatas, kuriame pirmą kartą istorijoje triumfavo Portugalijos rinktinė, kuri 2:1 nugalėjo pasaulio čempionų titulą gynusius Argentinos futbolininkus.

Portugalai rungtynėse į priekį išsiveržė jau 15-ąją minutę, kai puikų reidą atlikęs ir varžovų du gynėjus suklaidinęs Pany Varela pelnė pirmąjį savo komandos įvartį. Rezultatą 28-ąją minutę padvigubino dar kartą pasižymėjęs Pany Varela.

Vis tik Portugalijos futbolininkai džiaugtis ilgai negalėjo, nes tą pačią 28-ąją rungtynių minutę rezultatą sušvelnino Angelis Claudino. Rezultatui tapus 2:1 argentiniečiai dar aktyviau šturmavo portugalų vartus. Likus rungtyniauti kiek daugiau nei trims minutėms Santiago Basile atliko puikų smūgį, tačiau kamuolys pataikė į vartų virpstą, o rezultatas taip ir nepakito. 

Portugalijos futbolininkams tai buvo pirmas čempionų titulas. Iki šiol portugalams buvo pavykę iškovoti tik bronzos medalius. 

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts