Anglijos derbyje – „Man City“ užtikrintai nugalėjo „Man Utd“ futbolininkus

Anglijos derbyje triumfavo "Man City"

Šeštadienio vakarą Anglijos „Priemier“lygoje įvyko ilgai lauktas Mančesterio miesto derbis, kuriame „Manchester City“ futbolininkai rezultatu 2-0 įveikė „Manchester United“ ekipą.

Abu varžybų įvarčiai į raudonųjų velnių vartus skriejo dar pirmajame kėlinyje. 7-ąją žaidimo minutę „Man Utd“ žaidėjas Ericas Bailly apmaudžiai nukreipė kamuolį į savus vartus ir „Man City“ išsiveržė į priekį – 1:0. Po skaudžios klaidos – 26-ąją minutę savo šanso sulaukė Cristiano Ronaldo. Pastarasis atliko galingą smūgį, tačiau šio vietoje aukštą meistriškumą pademonstravo Edersonas bei išsaugojo savo komandos vartus nuo įvarčio.

Antrasis „vinis“ į Mančesterio ekipos vartus skriejo besibaigiant pirmajam varžybų kėliniui. Bernardo Silva 45-ąją žaidimo minutę atliko tikslų smūgį ir pasiuntė kamuolį į artimąjį vartų kampą bei padvigubino miestiečių pranašumą – 2:0.

Antrajame kėlinyje progų užteko tiek vienai, tiek kitai komandai, tačiau atlikti smūgiai tikslo nepasiekdavo ir rezultatas iki pat varžybų pabaigos liko nepakitęs.

„Man Utd“ šiose rungtynėse padėti negalėjo Raphaelis Varane ir Paulis Pogba. Tuo tarpu „Man City“ turėjo verstis be Ferrano Torreso, Aymerico Laporte, Benjamino Mendy ir Liamo Delapo pagalbos.