„Liverpool“ išniekino namuose rungtyniavusius „Man Utd“ futbolininkus

Anglijos „Premier“ lygoje sekmadienio vakarą įvyko principinė dvikova tarp „Manchester United“ ir „Liverpool“ futbolininkų, kurią svečiai iš Liverpulio laimėjo triuškinančiu skirtumu 5:0.

„Liverpool“ į priekį išsiveržė jau penktąją rungtynių minutę, kai subyrėjusia „Man Utd“ gynyba pasinaudojęs Naby Keita tiksliai kamuolį pasiuntė į D. de Gea saugomus vartus. Dar po kelių minučių puikaus perdavimo sulaukęs Diego Jota taip pat tiksliai pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir rezultatas tapo 2:0.

Visiškas varžovų triuškinimas prasidėjo 32-ąją minutę, kai Mohamedas Salahas 38-ąją minutę trečią kartą pasiuntė kamuolį į šeimininkų vartus. Ketvirtąją pridėjo laiko minutę Mohamedas Salahas dar kartą meistrišku smūgiu nuginklavo Davida De Gea ir rezultatas tapo nebepadorus 4:0.

Po ilgosios pertraukos „Liverpool“ sugrįžo su tokia pačia energija, kaip ir pirmajame kėlinyje ir jau 50-ąją minutę Mohamedas Salahas sulaukęs Jordano Hendersono perdavimo penktą kartą pasiuntė kamuolį į „Raudonųjų velnių“ vartus.

Maža to, kad „United“ ir taip buvo triuškinami, 60-ąją minutę Paulis Pogba prieš save iš teisėjo išvydo raudoną kortelę ir paliko savo ekipą rungtyniauti mažumoje.