Šiurpūs 2021 Lietuvos futbolo metai baigėsi lygiosiomis su Kuveitu

Pragariški Lietuvos futbolo metai baigėsi lygiosiomis su Kuveitu

Pirmadienį Vilniuje įvyko paskutinės šių metų draugiškos futbolo rungtynės tarp Lietuvos ir Kuveito rinktinių, kurios baigėsi lygiu rezultatu 1 – 1.

Mačą energingiau pradėjo Lietuvos vyrų futbolo rinktinė, tačiau smūgiams pritrūkdavo tikslumo ir galimybių realizuoti nepavyko. Komandos keitėsi pavojingomis atakomis, o pirmasis varžybų įvartis skriejo į mūsų šalies ekipos vartus. Fawazas Ayedh Al Otaibi 43-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos nepaliko šansų Lietuvos rinktinės vartininkui ir išvedė Kuveito komandą šiose rungtynėse į priekį 1:0.

Antroji varžybų dalis prasidėjo labai panašiu ritmu, tik šį kartą laimė greičiau nusišypsojo mūsų šalies futbolininkams. Justas Lasickas 54-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1. Po šio epizodo pastarasis turėjo dar vieną progą įvarčiui, tačiau jo pasiųstą kamuolį atrėmė varžovų vartininkas ir rezultatas nepakito. Toliau, komandos žaidė aktyvu futbolą ir keitėsi pavojingomis atakomis, bet realizuoti jų nepavyko ir susitikimas baigėsi lygiosiomis.

Vertėtų priminti, kad lietuviai paskutinėse pasaulio futbolo čempionato atrankos rungtynėse svečiuose 0 – 1 turėjo pripažinti Šiaurės Airijos rinktinės pranašumą. Tuo tarpu Kuveitas draugiškose rungtynėse net 0 – 7 krito prieš Čekijos futbolininkus.