Lietuvos futbolininkai nusileido italams

Lietuvos futbolo rinktinė atrankos į pasaulio čempionatą turnyre ir toliau išlieka be pergalių. Valdo Urbano auklėtiniai Vilniuje 0:2 turėjo pripažinti svečių iš Italijos pranašumą, kuriems tai buvo trečioji pergalę paeiliui.

Lietuvos rinktinė nuo pat rungtynių pradžios demonstravo pavyzdingą gynybą. Italijos futbolininkai šeštąją minutę sukūrė pavojingą ataką prie Lietuvos rinktinės vartų, tačiau ten puikiai sužaidė Tomas Švedkauskas, kuris meistriškai nukreipė kamuolį už vartų. Nors italų futbolininkai ir toliau aktyviai atakavo lietuvių vartus, prieš ilgąją pertrauką rezultatas buvo 0:0.

Sugrįžę po ilgosios pertraukos Italijos ekipa nieko nelaukusi ėmė atakuoti lietuvių vartus ir jau 47-ąją minutę Stefano Sensi greitos atakos metu kaire koja nukreipė kamuolį į vartų tinklą bei išsiveržė į priekį 1:0.

Po pelnyto įvarčio Italijos rinktinės futbolininkai ir toliau atakavo Tomo Švedkausko saugomus vartus, tačiau ten sėkmingai žaidė vartininkas. 66-ąją minutę puikią ataką prie Italijos rinktinės vartų surengė lietuviai, kurie puikiais perdavimais išsiveržė prie Gianluigi Donnarumma saugomų vartų, tačiau Fiodoro Černycho smūgis nepasiekė tikslo.

Likus rungtyniauti mažiau nei 15 minučių Lietuvos rinktinė ėmė kurti agresyvias atakas prie svečių vartų. 77-ąją minutę Arvydas Novikovas atliko galingą smūgį, tačiau Italijos rinktinės vartininkas puikiai atliko savo darbą. Deja, tačiau 90-ąją minutę Ciro Immobile tiksliai realizavo 11 metrų baudinį ir italai šventė pergalę 2:0.