Čempionų lygoje „Benfica“ triuškinanti pergalė prieš „Barceloną“

UEFA Čempionų lygoje „Barcelona“ klubas ir toliau lieka be pergalių. Pastaruoju metu daugiau skandalų nei pergalių kamuojamas Ispanijos klubas 0:3 turėjo pripažinti „Benfica“ futbolininkų pranašumą, kuriems tai pirmoji buvo pergalė stipriausiame senojo žemyno turnyre.

Šeimininkai į priekį išsiveržė jau trečiąją rungtynių minutę, kai Darwinas Nunezas įkirtęs į baudos aikštelę atliko kelis klaidinamus veiksmus ir smūgiu į artimąjį vartų plotą nuginklavo „Barcelona“ komandos vartininką.

Rezultatą 69-ąją minutę padvigubino Rafa Silva, kuris po Joao Mario reido į katalonų baudos aikštelėje nukreipė kamuolį į tuščius vartus. Galutinį tašką dar po dešimties minučių padėjo dublį pelnęs Darwinas Nunezas, kuris tiksliai realizavo 11 metrų baudinį ir rezultatas tapo 3:0.

Negana to, „Barcelona“ klubas rungtynes užbaigė mažumoje. 87-ąją minutę aikštę už dvi geltonas korteles buvo priverstas palikti Ericas Garcia, kuris privalės praleisti ir sekančias UEFA čempionų lygos rungtynes.

Po šio pralaimėjimo „Barcelona“ E grupėje lieka be taškų ir rikiuojasi paskutinėje ketvirtojoje pozicijoje. Tuo tarpu „Benfica“ iškovodama pirmąją pergalę pakilo į antrąją grupės vietą, o sekančiose rungtynėse susitiks su grupės lydere Miuncheno „Bayern“ ekipa.