Progų neišnaudoja ispanai su Lenkija sužaidė lygiosiomis

Lenkija išsaugoja galimybes patekti į kitą etapą

Paskutinėse šeštadienio vakaro rungtynėse E grupėje Ispanijos rinktinė nesugebėjo įveikti Lenkijos ekipos ir sužaidė lygiosiomis – 1:1.

Prasidėjus varžyboms aikštėje ėmė dominuoti Ispanijos rinktinė, tačiau sužaidus pirmąsias 20 minučių nė vienai komandai nepavyko susikurti progos įvarčiui. 26-ąją žaidimo minutę ispanai sugebėjo rasti spragą Lenkijos rinktinės gynyboje ir po puikaus komandos draugo perdavimo Alvara Morata pasiuntė kamuolį tiesiai į vartus – 1:0 ispanų naudai. Tiesa, po šio smūgio teisėjai fiksavo nuošalę, tačiau po VAR peržiūros įvartis buvo įskaitytas.

Pirmosios rungtynių pusės pabaigoje Ispanų vartus sudrebino Karolis Šviderskis, kuris po galingp smūgio pataikė į vartų virpstą. Tiesa, rezultatyviai ataką dar galėjo pabaigti Robertas Lewandowskis, tačiau jo smūgiuotą kamuolį atrėmė ispanų vartininkas ir daugiau pavojingų epizodų pirmajame kėlinyje nebebuvo.

54-ąją antrojo kėlinio minutę tas pats R.Lewandowskis smūgiu galvą išlygino rezultatą, o vos po kelių minučių Ispanijos rinktinė turėjo puikią progą vėl išsiveržti į priekį, tačiau G.Moreno smūgiuotas 11 metrų baudinys atsimušė į vartų virpstą.

Po šio epizodo ispanai dar turėjo keletą gerų progų įvarčiui pelnyti, tačiau puikų žaidimą demonstravęs lenkų vartininkas W.Szczesny aikštės šeimininkams pergalės padovanoti nenorėjo ir rungtynės baigėsi lygiosiomis.

Primename, kad Ispanijos rinktinė pirmąsias Europos čempionato rungtynes sužaidė be įvarčių su Švedija, o Lenkija 1:2 pralaimėjo Slovakijai.