PSG rungtynių metu vagys įsilaužė į futbolininkų namus – artimieji paimti įkaitais

Sekmadienio vėlų vakarą Paryžiaus „Saint-Germain“ klubas Prancūzijos „Ligue 1“ pirmenybėse, namuose susitiko su „Nantes“ futbolininkais. Vis tik, komandai po rungtynių teko ne tik pergyventi dėl pralaimėjimo 1:2, bet ir dėl to, kad į dviejų futbolininkų namus įsilaužė vagys.

Vagišiai įsilaužė į argentiniečio Angelio Di Maria namus. Futbolininkas apie įsilaužimą sužinojo antrajame kėlinyje, kai vyriausiasis klubo treneris Mauricio Pochettino 62-ąją minutę pašalino žaidėją iš aikštės išleisdamas Leandro Parededą. Užsienio žiniasklaida praneša, kad argentiniečio šeima su vagišiais tiesiogiai nesusidūrė, tačiau iš namų ilgapirščiai pavogė laikrodžius ir juvelyrinius daiktus už daugiau nei pusę milijono eurų.

Tuo pačiu metu vagystė įvyko ir brazilo Marquinhoso tėvų namuose. Užsienio žiniasklaida praneša, kad 26-erių gynėjo tėvai vagystės metu buvo paimti įkaitais. Futbolininko tėvas taip pat vagystės metu patyrė galvos ir krutinęs sužalojimus, tuo tarpu futbolininko seserys išvengė sužalojimų. Iš brazilo tėvų namų taip pat buvo pavogti brangūs daiktai.

A.Di Maria pastaraisiais metais ne pirmą kartą susiduria su vagystėmis. Argentiniečiui rungtyniaujant Mančesteryje ilgapirščiai taip pat įsilaužė į futbolininko namus, tačiau tą kartą brangenybių išnešti nepavyko.

Po sekmadienio rungtynių PSG su 60 taškų rikiuojasi antrojoje „Ligue 1“ pozicijoje bei 3 taškais atsilieka nuo pirmenybių lyderės „Lille“ ekipos.