Rokiruotė: Į „Chelsea“ atvyksta Kepa ir Kovačičius, į „Real“ – Courtois

Londono "Chelsea" ir Madrido "Real" klubai savo oficialiose svetainėse informavo, kad susitarė dėl Thibaut Courtois transfero.

Apie 26-erių metų Belgijos rinktinės vartų sargo atvykimą į Madridą jau buvo žinoma kurį laiką. T. Courtois šią savaitę net nepasirodė "Chelsea" treniruotėse, o klubai trečiadienį vakare galiausiai užbaigė derybas.

Iki T. Courtois kontrakto pabaigos buvo likę vos vieneri metai, todėl "Chelsea" už jį didelių pinigų nesulaukė – 35 mln. eurų. Kaina dar gali išaugti 5 mln. eurų, tačiau tai priklausys nuo žaidėjo, ir komandos rezultatų.

Tuo pačiu metu buvo patvirtintas ir Mateo Kovačičiaus išvykimas į Londono "Chelsea", tiesa, tik nuomos sutartimi.

Saugo pozicijoje rungtyniaujantis M. Kovačičius šią vasarą reikalavo Madrido komandos, kad jam būtų leista išvykti. Dėl nedidelio žaidybinio laiko kroatas norėjo būti parduotas, tačiau Madrido "Real" rado išeitį ir sugebėjo su futbolininku atsisveikinti tik sezonui.

Kaip rašoma oficialiose pranešimuose, jokio punkto sutartyje dėl galimybės išpirkti M. Kovačičiaus kontraktą "Chelsea" neturi, todėl žaidėjas po sezono automatiškai turėtų sugrįžti į Ispanijos sostinę.

Savo ruožtu Londono klubas taip pat pranešė, kad T. Courtois vartuose pakeis 23-ejų metų Bilbao "Athletic" atstovas Kepa.

Kepa taps brangiausiu visų laikų vartininku – už jį "Chelsea" sumokės jo kontrakte buvusią 80 mln. eurų išpirkos sumą. Pats žaidėjas pasirašė sutartį iki 2025 metų.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts