Rungtynių su Š. Airija išvakarėse – trenerio netektis

Valdas Ivanauskas

Lietuvos futbolo rinktinė pirmosios kalendorinio rudens dienos pavakarę sulaukė blogų naujienų. Paaiškėjo, jog komandos vyriausiasis treneris Valdas Ivanauskas užsikrėtė koronavirusu. Dėl šios priežasties strategas negalės pagelbėti rinktinei ne tik ketvirtadienio pasaulio futbolo čempionato mače prieš Šiaurės Airiją, kuriame turėjo įvykti jo kaip naujojo rinktinės stratego debiutas, bet ir sekančiose dvikovose prieš Bulgariją bei Europos čempionę Italiją.

Trenerio asistentu rinktinėje dirbantis Tomas Ražanauskas situaciją pavadino apsunkinta, bet į paniką nepuolė:

„Treneris jaučiasi puikiai, tačiau testas parodė teigiamą rezultatą, ir nieko čia negali pakeisti. Visi jau esame pripratę komunikuoti nuotoliniu būdu, taigi, tai nėra naujiena. Treneris nurodymus perduoda telefonu, o per rungtynes irgi ieškosime būdų, kaip palaikyti ryšį“, – spaudos konferencijoje žiniasklaidai mintis ramiai dėstė T. Ražanauskas.

Turnyrinė padėtis pajėgioje pasaulio čempionato Europos zonos C grupėje jau po dviejų turų yra neparanki: Lietuva praėjusį kovą 0:1 pralaimėjo Šveicarijai ir 0:2 Italijai. Po šių pralaimėjimų 5 komandų grupėje taškų savo kraityje dar neturintys mūsų futbolininkai rikiuojasi paskutiniai.

Ketvirtadienio rungtynių LFF stadione Vilniuje prieš Šiaurės Airiją pradžia – 21:45 val.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts