Ryškiausia Madrido „Real“ žvaigždė pratęsė kontraktą

Benzema dar bent du metus gins „Real" garbę

Karimas Benzema pratęsė sutartį su karališkuoju futbolo klubu iki 2023 metų vasaros. 2009 metais iš Liono „Olympique“ į Madrido „Real“ persikėlęs prancūzas karališkajame klube žais jau tryliktąjį sezoną iš eilės. Anksčiau nuolatos kas nors temdė Karimo žvaigždės spindesį Madride, nes ryškių futbolininkų per šiuos metus netrūko: pradedant Christiano Ronaldo ir baigiant Garethu Bale'u. Dabar atėjo K. Benzema valanda būti ryškiausia „Real“ persona.

Praėjusiais metais geriausiu „La Liga“ futbolininku išrinktas 33 metų prancūzas ir šiame sezone turėtų būti ryškiausia vieno turtingiausių pasaulio klubų žvaigždė. Padėjęs parašą ant kontrakto ir nusifotografavęs su „Real“ prezidentu Florentino Perezu, K. Benzema pareiškė, kad „jo istorija geriausiame pasaulio klube toliau tęsis“.

Neliko be pagyrų savo žvaigždės adresu ir Madrido atstovai:

„Su mūsų klubo marškinėliais K. Benzema laimėjo viską, kas įmanoma: keturis UEFA Čempionų lygos nugalėtojų titulus, penkias pasaulio klubinio futbolo taures, tris Europos supertaures, tris Ispanijos čempionatus, dvi Ispanijos taures ir tris Ispanijos supertaures“, – vaizdingai destė Madrido klubas savo oficialiuose informaciniuose kanaluose.

Vis dėlto, įspūdingiausia naujajame kontrakte yra galima K. Benzema išpirkos suma. Jei kuris nors klubas panorėtų „pasivogti“ prancūzą iš Madrido, tam jis į „Real“ sąskaitą turėtų pervesti lygiai milijardą eurų!

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts